Albi Elektronická tužka s knihou Perníková chaloupka

`
  • albi_pernikova_chaloupka2
  • Obrázek (1)
  • Obrázek (2)
Akce!
Náš tip!
-14%
`
Albi Elektronická tužka s knihou Perníková chaloupka
Číslo produktu R50
Dostupnost skladem

Papírnictví Trutnov : 2 ks

Sleva -14% 1544,55 Kč
1329,0 Kč
1208,18 Kč bez DPH

Popis produktu

Popis produktu:

Klasická pohádka O perníkové chaloupce s krásnými ilustracemi od dětské ilustrátorky Ladislavy Pechové by neměla chybět v žádné dětské knihovně.

 Interaktivní pohádka je namluvena známými českými herci Josefem Somrem a Zorou Jandovou. Kniha je doplněna různými zábavnými úkoly. Celkem obsahuje 250 interaktivních zvuků a textů.

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení.

Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16 GB a zdířka na sluchátka (sluchátka nejsou součástí balení). Sada obsahuje: elektronickou Albi tužku, knihu O perníkové chaloupce, SD kartu s kapacitou 8GB, nabíječku, USB kabel, Průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti, Audio blok.

Pro děti od 3 let